| Beskrivelse Kort | SBPP202 |
| Salgsmerke | JTEKT-KOYO - Plummer block housing units |
| Aksel diameter | 15 mm |
| Vekt | 0.160 kg |
| Tetning | Single seal |
| Farge | Silver |
| Låsing | Threaded pins |
| Materiale | Sheet steel. bearing made of standard bearing steel |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Mounting from above and below |
| Fabrikat | KOY |
| Lagertype | Fotlager |
| Artikkelnummer | SBPP202 |
Til toppen