| Beskrivelse Kort | RAE30 -NPPB |
| Salgsmerke | NKE - Radial insert ball bearings |
| Aksel diameter | 30 mm |
| Utvendig diameter | 62 mm |
| Kulelagerets Bredde | 35.7 mm |
| Vekt | 0.310 kg |
| Tetning | Lip seal on both sides |
| Boring | Cylindrical bore |
| Låsing | Eccentric locking collar |
| Indre Ring | Widened inner ring on one side |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Spherical |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | NKE |
| Lagertype | Lagerinnsats |
| Artikkelnummer | RAE30 |
Til toppen