| Beskrivelse Kort | R067002000 KBA-20 |
| Salgsmerke | BOSCH REXROTH - Linear ball bearings |
| Aksel diameter | 20 mm |
| Utvendig diameter | 32 mm |
| Kulelagerets Bredde | 45 mm |
| Vekt | 0.067 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Vinkelkompensasjon | Self-alignment up to 30' |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Serie | Super range |
| Temperaturområde | -10 to +80 °C |
| Versjon | Closed version |
| Fabrikat | REX |
| Lagertype | Lineær kulelager |
| Artikkelnummer | R067002000 KBA-20 |
Til toppen