| Beskrivelse Kort | R065822540 KBC-25 DD |
| Salgsmerke | BOSCH REXROTH - Linear ball bearings |
| Aksel diameter | 25 mm |
| Utvendig diameter | 35 mm |
| Kulelagerets Bredde | 40 mm |
| Vekt | 0.058 kg |
| Tetning | Sealed on all sides |
| Vinkelkompensasjon | Without misalignment compensation |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Serie | Compact series |
| Temperaturområde | -10 to +80 °C |
| Versjon | Closed version |
| Fabrikat | REX |
| Lagertype | Lineær kulelager |
| Artikkelnummer | R065822540 KBC-25 DD |
Til toppen