| Beskrivelse Kort | R060208010 KBM-80 DD |
| Salgsmerke | BOSCH REXROTH - Linear ball bearings |
| Aksel diameter | 80 mm |
| Utvendig diameter | 120 mm |
| Kulelagerets Bredde | 165 mm |
| Vekt | 4.522 kg |
| Tetning | Sealed on all sides |
| Vinkelkompensasjon | Without misalignment compensation |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Temperaturområde | -10 to +80 °C |
| Versjon | Closed version |
| Fabrikat | REX |
| Lagertype | Lineær kulelager |
| Artikkelnummer | R060208010 KBM-80 DD |
Til toppen