| Beskrivelse Kort | PTUE50 |
| Salgsmerke | INA - Take-up housing units |
| Aksel diameter | 50 mm |
| Vekt | 2.350 kg |
| Tetning | Single seal |
| Farge | Black |
| Låsing | Eccentric locking collar |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | For linear movement |
| Fabrikat | INA |
| Lagertype | Strammelager |
| Artikkelnummer | PTUE50 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!