| Beskrivelse Kort | PASE60 -N |
| Salgsmerke | INA - Plummer block housing units |
| Aksel diameter | 60 mm |
| Vekt | 4.350 kg |
| Tetning | Single seal |
| Farge | Dark grey |
| Låsing | Eccentric locking collar |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Mounting from above and below |
| Fabrikat | INA |
| Lagertype | Fotlager |
| Artikkelnummer | PASE60 |
Til toppen