| Beskrivelse Kort | NX40X10 R N/S WPR SI |
| Salgsmerke | EWELLIX - Ball screw nut |
| Aksel diameter | 40 mm |
| Utvendig diameter | 65 mm |
| Kulelagerets Bredde | 110 mm |
| Vekt | 1.000 kg |
| Tetning | Brush wipers |
| Artikkeltype | Nut for a rolled shaf |
| Flenstype | Square ball screw nut without flange |
| Materiale | Steel |
| Fabrikat | EWX |
| Lagertype | Kuleskruer |
| Artikkelnummer | NX40X10 |
Til toppen