| Beskrivelse Kort | NX25X5 R N/S WPR SI |
| Salgsmerke | EWELLIX - Ball screw nut |
| Aksel diameter | 25 mm |
| Utvendig diameter | 43 mm |
| Kulelagerets Bredde | 69 mm |
| Vekt | 0.500 kg |
| Tetning | Brush wipers |
| Artikkeltype | Nut for a rolled shaf |
| Flenstype | Square ball screw nut without flange |
| Materiale | Steel |
| Fabrikat | EWX |
| Lagertype | Kuleskruer |
| Artikkelnummer | NX25X5 |
Til toppen