| Beskrivelse Kort | NUP211 -E-XL-TVP2 |
| Salgsmerke | FAG - Cylindrical roller bearings |
| Aksel diameter | 55 mm |
| Utvendig diameter | 100 mm |
| Kulelagerets Bredde | 21 mm |
| Vekt | 0.692 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | Normal |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Polyamide cage |
| Strøm Isolasjon | No current insulation |
| Design | Fixed bearing |
| Ytre Ring | Without groove/lubrication holes |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Sylindriske rullelager |
| Artikkelnummer | NUP211 |
Til toppen