| Beskrivelse Kort | LT40 UU |
| Salgsmerke | THK - Nuts |
| Aksel diameter | 40 mm |
| Utvendig diameter | 64 mm |
| Kulelagerets Bredde | 100 mm |
| Vekt | 1.014 kg |
| Artikkeltype | Spline nut with 3 grooves |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Fabrikat | THK |
| Lagertype | Klemhylse |
| Artikkelnummer | LT40 |
Til toppen