| Beskrivelse Kort | KS25 -PP |
| Salgsmerke | INA - Linear ball bearings |
| Aksel diameter | 25 mm |
| Utvendig diameter | 40 mm |
| Kulelagerets Bredde | 58 mm |
| Vekt | 0.100 kg |
| Tetning | Sealed on all sides |
| Vinkelkompensasjon | Self-alignment up to 40' |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Serie | Heavy duty series |
| Temperaturområde | -30 to +80 °C |
| Versjon | Closed version |
| Fabrikat | INA |
| Lagertype | Lineær kulelager |
| Artikkelnummer | KS25 |
Til toppen