| Beskrivelse Kort | JH217210 |
| Salgsmerke | TIMKEN - Tapered roller bearings |
| Utvendig diameter | 150 mm |
| Kulelagerets Bredde | 38 mm |
| Vekt | 1.009 kg |
| Arrangement | Standard version |
| Holder | No cage |
| Produktspekter | Outer ring (cup) only |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | TIM |
| Lagertype | Koniske rullelager |
| Artikkelnummer | JH217210 |
Til toppen