| Beskrivelse Kort | HK4516 |
| Salgsmerke | NTN - Drawn cup roller bearings with open end |
| Aksel diameter | 45 mm |
| Utvendig diameter | 52 mm |
| Kulelagerets Bredde | 16 mm |
| Vekt | 0.045 kg |
| Tetning | Without seal |
| Holder | Sheet steel cage |
| Nålerader | Single-row bearing |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Fabrikat | NTN |
| feature lubrication hole | Without lubrication groove |
| Lagertype | Kopplager |
| Artikkelnummer | HK4516 |
Til toppen