| Beskrivelse Kort | HK3520 -2RS-AS1-L271 |
| Salgsmerke | INA - Drawn cup roller bearings with open end |
| Aksel diameter | 35 mm |
| Utvendig diameter | 42 mm |
| Kulelagerets Bredde | 20 mm |
| Vekt | 0.041 kg |
| Tetning | Contact seal on both sides |
| Holder | Sheet steel cage |
| Nålerader | Single-row bearing |
| Temperaturområde | -20 to +80 °C |
| Fabrikat | INA |
| feature lubrication hole | With lubrication groove |
| Lagertype | Kopplager |
| Artikkelnummer | HK3520 |
Til toppen