| Beskrivelse Kort | H3064 |
| Salgsmerke | DIVERS - Adapter sleeves |
| Aksel diameter | 300 mm |
| Utvendig diameter | 380 mm |
| Kulelagerets Bredde | 171 mm |
| Vekt | 24.900 kg |
| Kon | 01:12 |
| Design | Standard version |
| Leveringsomfang | With locking washer and groove nut |
| Aksel Type | For metric shafts |
| Fabrikat | Div |
| Lagertype | Klemhylse |
| Artikkelnummer | H3064 |
Til toppen