| Beskrivelse Kort | H2344 X-HG |
| Salgsmerke | FAG - Adapter sleeves |
| Aksel diameter | 200 mm |
| Utvendig diameter | 220 mm |
| Kulelagerets Bredde | 186 mm |
| Vekt | 18.000 kg |
| Leveringsomfang | With locking washer and groove nut |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Klemhylse |
| Artikkelnummer | H2344 |
Til toppen