| Beskrivelse Kort | GLCTE25 -N |
| Salgsmerke | INA - Flanged housing units |
| Aksel diameter | 25 mm |
| Vekt | 0.460 kg |
| Tetning | Single seal |
| Farge | Dark grey |
| Låsing | Eccentric locking collar |
| Form | Oval |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Antall Hull | 2 |
| Spesial | With groove |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Standard version |
| Fabrikat | INA |
| Lagertype | Flenslager |
| Artikkelnummer | GLCTE25 |
Til toppen