| Beskrivelse Kort | GE30 -UK-2RS |
| Salgsmerke | INA - Radial spherical plain bearings |
| Aksel diameter | 30 mm |
| Utvendig diameter | 47 mm |
| Kulelagerets Bredde | 22 mm |
| Vekt | 0.136 kg |
| Tetning | Lip seal on both sides |
| Indre Ring | Standard version |
| Smøring | Without lubrication hole(s) |
| Vedlikehold | Maintenance-free version |
| Ytre Ring | Standard version |
| Versjon | Hard chrome/sliding material |
| Fabrikat | INA |
| Lagertype | Glidelager Sfærisk |
| Artikkelnummer | GE30 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!