| Beskrivelse Kort | GAL45 -UK-2RS |
| Salgsmerke | ZEN - Rod ends |
| Aksel diameter | 45 mm |
| Utvendig diameter | 102 mm |
| Kulelagerets Bredde | 32 mm |
| Vekt | 2.597 kg |
| Tetning | Lip seal on both sides |
| Vedlikehold | Maintenance-free version |
| Gjengeretning | Left-hand thread |
| Gjengetype | Male thread |
| Versjon | Hard chrome/sliding material |
| Fabrikat | ZEN |
| feature lubrication hole | Without lubrication groove |
| Lagertype | Stanghodelager |
| Artikkelnummer | GAL45 |
Til toppen