| Beskrivelse Kort | EGB1015 -E40-Y |
| Salgsmerke | INA - Bushes |
| Aksel diameter | 10 mm |
| Utvendig diameter | 12 mm |
| Kulelagerets Bredde | 15 mm |
| Vekt | 0.004 kg |
| Smøring Og Vedlikehold | Maintenance-free. for dry-running applications |
| Materiale | Steel |
| Temperaturområde | -200 to +280 °C |
| Fabrikat | INA |
| Lagertype | Glidelager hylse |
| Artikkelnummer | EGB1015 |
Til toppen