| Beskrivelse Kort | DL1210 |
| Salgsmerke | NADELLA - Drawn cup roller bearings with open end |
| Aksel diameter | 12 mm |
| Utvendig diameter | 18 mm |
| Kulelagerets Bredde | 10 mm |
| Vekt | 0.008 kg |
| Tetning | Without seal |
| Holder | None. full complement needle bearing |
| Nålerader | Single-row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +140 °C |
| Fabrikat | NAD |
| feature lubrication hole | Without lubrication groove |
| Lagertype | Kopplager |
| Artikkelnummer | DL1210 |
Til toppen