| Beskrivelse Kort | C3144 |
| Salgsmerke | STC-Steyr - Toroidial roller bearings |
| Aksel diameter | 220 mm |
| Utvendig diameter | 370 mm |
| Kulelagerets Bredde | 120 mm |
| Vekt | 51.300 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | Normal |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Sheet steel cage |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P5 / ABEC 5 |
| Fabrikat | STC |
| Lagertype | CARB |
| Artikkelnummer | C3144 |
Til toppen