| Beskrivelse Kort | BK3038 -ZW |
| Salgsmerke | INA - Drawn cup roller bearings with closed end |
| Aksel diameter | 30 mm |
| Utvendig diameter | 37 mm |
| Kulelagerets Bredde | 38 mm |
| Vekt | 0.084 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Holder | Sheet steel cage |
| Nålerader | Double-row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +140 °C |
| Fabrikat | INA |
| feature lubrication hole | With lubrication groove |
| Lagertype | Kopplager lukket |
| Artikkelnummer | BK3038 |
Til toppen