| Beskrivelse Kort | BK25 |
| Salgsmerke | THK - Bearing unit |
| Aksel diameter | 25 mm |
| Vekt | 2.300 kg |
| Tetning | With labyrinth seal |
| Artikkeltype | Housing unit for locating arrangement with an angular contac |
| Lager | 2x 7205 in DF-set |
| Kombinasjon | BK/BF |
| Smøring | Greased |
| Materiale | Steel |
| Preload | With preload |
| Versjon | Block design |
| Fabrikat | THK |
| Lagertype | Lagerhus |
| Artikkelnummer | BK25 |
Til toppen