| Beskrivelse Kort | AS1112 |
| Salgsmerke | NTN - Axial bearing washers |
| Aksel diameter | 60 mm |
| Utvendig diameter | 85 mm |
| Kulelagerets Bredde | 1 mm |
| Vekt | 0.038 kg |
| Materiale | Sheet steel |
| Fabrikat | NTN |
| Lagertype | Skiver |
| Artikkelnummer | AS1112 |
Til toppen
| Beskrivelse Kort | AS1112 |
| Salgsmerke | NTN - Axial bearing washers |
| Aksel diameter | 60 mm |
| Utvendig diameter | 85 mm |
| Kulelagerets Bredde | 1 mm |
| Vekt | 0.038 kg |
| Materiale | Sheet steel |
| Fabrikat | NTN |
| Lagertype | Skiver |
| Artikkelnummer | AS1112 |