| Beskrivelse Kort | AR1885150 |
| Salgsmerke | NADELLA - Axial cylindrical roller bearings |
| Aksel diameter | 85 mm |
| Utvendig diameter | 150 mm |
| Kulelagerets Bredde | 18 mm |
| Vekt | 1.256 kg |
| Vinkeljustering | Non-angle adjustable |
| Holder | Sheet steel cage |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Driftsretning | Single direction bearing |
| Produktspekter | Complete axial cylindrical roller bearing |
| Serie | Heavy series |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | NAD |
| Lagertype | Akseial rullelager |
| Artikkelnummer | AR1885150 |
Til toppen