| Beskrivelse Kort | 7219 -B-XL-TVP-UA |
| Salgsmerke | FAG - Angular contact ball bearings |
| Aksel diameter | 95 mm |
| Utvendig diameter | 170 mm |
| Kulelagerets Bredde | 32 mm |
| Vekt | 2.780 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | Normal |
| Arrangement | Bearing pair with a low axial clearance in O- and X-arrangem |
| Ball Rekke | Single row bearing |
| Holder | Polyamide cage |
| Kontaktvinkel | 40 degree |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Vinkelkontaktlager |
| Artikkelnummer | 7219 |
Til toppen