| Beskrivelse Kort | 7212 -B-XL-2RS-TVP |
| Salgsmerke | FAG - Angular contact ball bearings |
| Aksel diameter | 60 mm |
| Utvendig diameter | 110 mm |
| Kulelagerets Bredde | 22 mm |
| Vekt | 0.816 kg |
| Tetning | Lip seal on both sides |
| Klaring/glapp | Normal |
| Arrangement | Standard version |
| Ball Rekke | Single row bearing |
| Holder | Polyamide cage |
| Kontaktvinkel | 40 degree |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Vinkelkontaktlager |
| Artikkelnummer | 7212 |
Til toppen