| Beskrivelse Kort | 6213 F600 |
| Salgsmerke | SNR - Deep groove ball bearings |
| Aksel diameter | 65 mm |
| Utvendig diameter | 120 mm |
| Kulelagerets Bredde | 23 mm |
| Vekt | 1.020 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | C5 |
| Ball Rekke | Single row bearing |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Sheet steel cage |
| Strøm Isolasjon | No current insulation |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Temperaturområde | +200 to +350 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | SNR |
| Lagertype | Sporkulelager |
| Artikkelnummer | 6213 |
Til toppen