| Beskrivelse Kort | 6206 -2RS-NR-C3 |
| Salgsmerke | NKE - Deep groove ball bearings |
| Aksel diameter | 30 mm |
| Utvendig diameter | 67.7 mm |
| Kulelagerets Bredde | 16 mm |
| Vekt | 0.190 kg |
| Tetning | Contact seal on both sides |
| Ball Rekke | Single row bearing |
| Boring | Cylindrical bore |
| Ytre Ring | Ring groove on outer ring |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Fabrikat | NKE |
| Lagertype | Sporkulelager |
| Artikkelnummer | 6206 |
Til toppen