| Beskrivelse Kort | 6205 ZJV |
| Salgsmerke | NILOS-RING - NILOS-rings |
| Aksel diameter | 30 mm |
| Utvendig diameter | 52 mm |
| Kulelagerets Bredde | 2.5 mm |
| Vekt | 0.100 kg |
| Lager Som Skal Tettes | Deep groove ball bearings |
| Design | Interior sealing for heavy soiling |
| Materiale | Special galvanized strip steel |
| Fabrikat | NIL |
| Lagertype | Nilos |
| Artikkelnummer | 6205 |
Til toppen