| Beskrivelse Kort | 5306 SC3 |
| Salgsmerke | NTN - Angular contact ball bearings |
| Aksel diameter | 30 mm |
| Utvendig diameter | 72 mm |
| Kulelagerets Bredde | 30.2 mm |
| Vekt | 0.580 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | C3 - Noe større |
| Arrangement | Standard version |
| Ball Rekke | Double row bearing |
| Holder | Sheet steel cage |
| Kontaktvinkel | 25 degree |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Temperaturområde | -20 to +150 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | NTN |
| Lagertype | Vinkelkontaktlager |
| Artikkelnummer | 5306 |
Til toppen