| Beskrivelse Kort | 4T-HM89446 |
| Salgsmerke | NTN - Tapered roller bearings |
| Aksel diameter | 34.925 mm |
| Kulelagerets Bredde | 28.575 mm |
| Vekt | 0.398 kg |
| Arrangement | Standard version |
| Holder | Sheet steel cage |
| Materiale | Ring(s) made of case-hardened steel |
| Produktspekter | Inner ring (cone) only. with roller set |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -40 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | NTN |
| Lagertype | Koniske rullelager |
| Artikkelnummer | 4T-HM89446 |
Til toppen