| Beskrivelse Kort | 4T-24720 |
| Salgsmerke | NTN - Tapered roller bearings |
| Utvendig diameter | 76.2 mm |
| Kulelagerets Bredde | 17.462 mm |
| Vekt | 0.164 kg |
| Arrangement | Standard version |
| Holder | No cage |
| Produktspekter | Outer ring (cup) only |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -40 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | NTN |
| Lagertype | Koniske rullelager |
| Artikkelnummer | 4T-24720 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!