| Beskrivelse Kort | 3984/20 |
| Salgsmerke | JTEKT-KOYO - Tapered roller bearings |
| Aksel diameter | 66.675 mm |
| Utvendig diameter | 112.713 mm |
| Kulelagerets Bredde | 30.048 mm |
| Vekt | 1.150 kg |
| Arrangement | Standard version |
| Holder | Sheet steel cage |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Produktspekter | Complete tapered roller bearing |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Versjon | Increased capacity |
| Fabrikat | KOY |
| Lagertype | Koniske rullelager |
| Artikkelnummer | 3984/20 |
Til toppen