| Beskrivelse Kort | 3306 -BD-XL-TVH-L285 |
| Salgsmerke | FAG - Angular contact ball bearings |
| Aksel diameter | 30 mm |
| Utvendig diameter | 72 mm |
| Kulelagerets Bredde | 30.2 mm |
| Vekt | 0.540 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | Normal |
| Arrangement | Standard version |
| Ball Rekke | Double row bearing |
| Holder | Polyamide cage |
| Kontaktvinkel | 30 degree |
| Smøring | Greased |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P6 / ABEC 3 |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Vinkelkontaktlager |
| Artikkelnummer | 3306 |
Til toppen