| Beskrivelse Kort | 33016 U |
| Salgsmerke | NTN - Tapered roller bearings |
| Aksel diameter | 80 mm |
| Utvendig diameter | 125 mm |
| Kulelagerets Bredde | 36 mm |
| Vekt | 1.635 kg |
| Arrangement | Standard version |
| Holder | Sheet steel cage |
| Produktspekter | Complete tapered roller bearing |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -40 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | NTN |
| Lagertype | Koniske rullelager |
| Artikkelnummer | 33016 |
Til toppen