| Beskrivelse Kort | 32013 -X-XL-P5 |
| Salgsmerke | FAG - Tapered roller bearings |
| Aksel diameter | 65 mm |
| Utvendig diameter | 100 mm |
| Kulelagerets Bredde | 23 mm |
| Vekt | 0.635 kg |
| Arrangement | Standard version |
| Holder | Sheet steel cage |
| Produktspekter | Complete tapered roller bearing |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P5 / ABEC 5 |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Koniske rullelager |
| Artikkelnummer | 32013 |
Til toppen