| Beskrivelse Kort | 30315 DU |
| Salgsmerke | NTN - Tapered roller bearings |
| Aksel diameter | 75 mm |
| Utvendig diameter | 160 mm |
| Kulelagerets Bredde | 40 mm |
| Vekt | 3.470 kg |
| Arrangement | Standard version |
| Produktspekter | Complete tapered roller bearing |
| Temperaturområde | -30 to +120 °C |
| Fabrikat | NTN |
| Lagertype | Koniske rullelager |
| Artikkelnummer | 30315 |
Til toppen