| Beskrivelse Kort | 3030-48 |
| Salgsmerke | OPTIBELT - Taper Bushing |
| Akseldiameter | 48 mm |
| Aksel diameter | 48 mm |
| Utvendig diameter | 108 mm |
| Kulelagerets Bredde | 76.2 mm |
| Vekt | 3.474 kg |
| Materiale | Cast iron |
| Fabrikat | OPT |
| Lagertype | Hylse |
| Artikkelnummer | 3030-48 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!