| Beskrivelse Kort | 30/8 -B-2RS-TVH-C3 |
| Salgsmerke | FAG - Angular contact ball bearings |
| Aksel diameter | 8 mm |
| Utvendig diameter | 22 mm |
| Kulelagerets Bredde | 11 mm |
| Vekt | 0.022 kg |
| Ball Rekke | Double row bearing |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Vinkelkontaktlager |
| Artikkelnummer | 30/8 |
Til toppen