| Beskrivelse Kort | 25TAC62 CDDGSUHPN7C |
| Salgsmerke | NSK - Spindle bearings |
| Aksel diameter | 25 mm |
| Utvendig diameter | 62 mm |
| Kulelagerets Bredde | 15 mm |
| Vekt | 0.252 kg |
| Smøring | Preserved |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Fabrikat | NSK |
| Lagertype | Spindellager |
| Artikkelnummer | 25TAC62 |
Til toppen