| Beskrivelse Kort | 23330 -A-MA-T41A |
| Salgsmerke | FAG - Spherical roller bearings |
| Aksel diameter | 150 mm |
| Utvendig diameter | 320 mm |
| Kulelagerets Bredde | 128 mm |
| Vekt | 51.820 kg |
| Boring | Cylindrical bore |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Sfæriske rullelager |
| Artikkelnummer | 23330 |
Til toppen