| Beskrivelse Kort | 23268 -BEA-XL-K-MB1 |
| Salgsmerke | FAG - Spherical roller bearings |
| Aksel diameter | 340 mm |
| Utvendig diameter | 620 mm |
| Kulelagerets Bredde | 224 mm |
| Vekt | 286.000 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | Normal |
| Boring | Tapered bore (1:12) |
| Holder | Brass double comb cage |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Lubrication groove with lubrication holes on outer ring |
| Temperaturområde | -30 to +200 °C |
| Toleranseklasse | Dimensional accuracy PN. Running accuracy P5 |
| Versjon | Standard version |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Sfæriske rullelager |
| Artikkelnummer | 23268 |
Til toppen