| Beskrivelse Kort | 20316 -MB-C3 |
| Salgsmerke | FAG - Barrel roller bearings |
| Aksel diameter | 80 mm |
| Utvendig diameter | 170 mm |
| Kulelagerets Bredde | 39 mm |
| Vekt | 4.563 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | C3 - Noe større |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Brass cage |
| Temperaturområde | -30 to +150 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Tønnelager |
| Artikkelnummer | 20316 |
Til toppen