| Beskrivelse Kort | 20307 -TVP |
| Salgsmerke | FAG - Barrel roller bearings |
| Aksel diameter | 35 mm |
| Utvendig diameter | 80 mm |
| Kulelagerets Bredde | 21 mm |
| Vekt | 0.504 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | Normal |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Polyamide cage |
| Temperaturområde | -30 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Tønnelager |
| Artikkelnummer | 20307 |
Til toppen