| Beskrivelse Kort | 20222 -MB |
| Salgsmerke | FAG - Barrel roller bearings |
| Aksel diameter | 110 mm |
| Utvendig diameter | 200 mm |
| Kulelagerets Bredde | 38 mm |
| Vekt | 5.530 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | Normal |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Brass cage |
| Temperaturområde | -30 to +200 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Tønnelager |
| Artikkelnummer | 20222 |
Til toppen