| Beskrivelse Kort | 1R180X195X45 |
| Salgsmerke | NTN - Inner rings |
| Aksel diameter | 180 mm |
| Utvendig diameter | 195 mm |
| Kulelagerets Bredde | 45 mm |
| Vekt | 1.620 kg |
| Indre Ring | Metric |
| Kulebane | Finely finished with flattened end faces |
| Overflate | No twist-free grinding |
| Fabrikat | NTN |
| feature lubrication hole | Without lubrication groove |
| Lagertype | Innerring |
| Artikkelnummer | 1R180X195X45 |
Til toppen