| Beskrivelse Kort | 1218 -K-J-C4 |
| Salgsmerke | FAG - Self-aligning ball bearings |
| Aksel diameter | 90 mm |
| Utvendig diameter | 160 mm |
| Kulelagerets Bredde | 30 mm |
| Vekt | 2.500 kg |
| Indre Ring | Standard version |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Fabrikat | FAG |
| Lagertype | Selvjusterende kulelager |
| Artikkelnummer | 1218 |
Til toppen